Duyurular:
Değerli üyelerimiz; "Bizim Köşe" isimli blog sayfamız açılmıştır. Menülerden yazılara ulaşabilirsiniz.

Eczacı Çözüm TV, Eczacı Çözüm Derneği bünyesinde ücretsiz olarak faaliyet gösteren bir online eğitim projesidir.

Eczcı Çözüm Birlikteliği Facebook Grubumuz, birlik olmanın ve ortak hareket etmenin önemine inanarak Türkiye’ deki tüm eczacıları bir araya getirmek amacıyla 2017 yılında kurulmuş mesleki bir oluşumdur. 3 yıl gibi kısa bir sürede 15 bini aşkın eczacı ve eczacılık fakültesi öğrencisinin grubumuza katılmasıyla bu amaca büyük oranda ulaşmıştır.

Bu süreçte grup üyelerimizle eczane işletmeciliği, stok yönetimi, satış teknikleri, personel eğitimi, eczane düzenlemeleri başta olmak üzere sayısız konuda yüzlerce eğitici yazı paylaştık ve Türkiye’de eczacılık sektöründe çözüm denildiğinde akla gelen ilk adres olmayı başardık.

Gelişen teknoloji ve ihtiyaçlar doğrultusunda bu misyonumuzu bir üst seviyeye taşımak amacı ile de Eczacı Çözüm TV’yi kurduk.

Eczacı Çözüm TV ile Türkiye’nin dört bir yanındaki eczacılarımıza teknoloji ortağımız Akıllı Fikirler Yazılım Teknoloji Medya Danışmanlık tarafından sunulan WEBINAR sistemi üzerinden tamamen ücretsiz olarak kaliteli eğitimler ve avantajlı alım fırsatları sunmak suretiyle perakende satışlarını ve karlılıklarını arttırmayı hedefliyoruz.

Yine bu eğitimlerle eczacılarımızın sektördeki bilimsel gelişmeleri takip etmelerini, kendilerini mesleki konularda sürekli geliştirmelerini ve bilgilerini taze tutmalarını amaçlıyoruz.

Bu eğitim sürecine eczane teknisyenlerini de dahil ederek, eczanelerde daha kaliteli ve doğru bir hizmet sunulmasını planlıyoruz.

Adım adım hedefe yürüdüğümüz bu uzun yolculuğun her aşamasında yanımızda olduğunuz için Eczacı Çözüm Birlikteliği yönetimi olarak teşekkürü borç biliriz.

BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ…